top of page

Kayar Kalıp Sistemleri ;

 

 TENARD A.Ş. Monolitik inşaat sektöründe sürekli gelişen yüksek kaliteli vinç ile yükselen sistemler ve Kayar kalıp sistemleri konusunda sektörün ihtiyacını karşılayan bir firma dır .

    Müşterilerimizin ihtiyacı olan ürünleri sunmaktan memnuniyet duymaktayız.

     . Kayar Kalıp sistemi ve elemanlarının esnek fiyat politikasi ile satişi ve kiralanmasi ;

     . Dünya genelinde kabul görmüş standartlarda kalite ;

     . Pazar durumuna gore cazip , geniş ürün yelpazesi ;

     . Yeni teknolojik çözümleri ;

    Müşterilerimiz proje bazlı taleplerinde , kayar kalıp miktarlarinı hesaplamada , sözleşmenin tamamlanması için gerekli tüm bilgileri vererek en kisa zamanda teslimatı gerçekleştirmekteyiz .

    Kendi zamanımıza değer verdiğimiz kadar müşterimizin zamanını da değer vermekteyiz , kalitenin önemini gözönünde tutarak kaliteyi tercih etmekteyiz .

    Ekibimiz karşılıklı faydayı gözeterek elinden gelenin en iyisini gerçekleştirmektedir . Güvenilir tedarikçiniz olmaktan memnuniyet duymaktayız ! 

    Bugün monolitik inşaatlarda kullanılmakta olan birçok kayar kalıp sistemi arasında hidrolik sistemli kayar kalıp ceşitli yüksek kaliteli ve ekonomik verimliliği açisindan diğer tiplerden ayrılmaktadırlar . Yüksek köprü ayakları , Çimento fabrikası siloları , endüstriyel bacalar , silindirik , kubik ve konik şekilli konstruksiyonlar gibi değişik tip inşaatların tesis edilmesinde kullanılmaktadır .

    Müşterilerimize bir çok alanda memnuniyetle hizmet sunmaktayız . ilgili projelerin tasarımı konusunda yardımcı olmakta , miktar veya hacim icin gerekli miktarı hesaplayarak en uygun kalıp konusunda tavsiyelerde bulunmaktayız  ; işlemin ( inşaat , operasyon , söküm) doğru bir şekilde yapıldığının teminen oldukça profesyonel süpervayzırlar ile çalısmayı taahhüt etmekteyiz.

 

 

Kayar Kalıp
Kayar Kalıp
bottom of page